Šikula Servis

+420 777 066 305info@sikulaservis.cz

Profesionálně, bezpečně, spolehlivě a včas!

More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 17, 2011!

O nás

Šikula Servis nebo -li hodinový manžel starající se o vaše pohodlí. Svůj původní obor s dlouholetou praxí v rozličných odvětvích jsem rozšířil o další specializace. Dnes se zabývám kompletní rekonstrukcí a úpravou interiérů. Naše práce tedy zahrnuje instalatérské a topenářské práce, obklady, práci se dřevem či kovem, i práci ve výškách. Provádím jak kompletní rekonstrukce rodinných domů a bytů, tak i jednotlivé menší práce v interiérech. S prací tohoto typu mám bohaté zkušenosti.

KDO JE HODINOVÝ MANŽEL?

Služba hodinového manžela je v západních zemích běžnou záležitostí. Ať už se vyskytne ve vašem bytě či interiéru jakýkoli problém, stačí zavolat hodinového manžela, který má vždy rychlé a efektivní řešení. Pověšení poličky, protékající toaleta nebo sestavení nábytku už nemusí být problém, zavolejte svému hodinovému manželovi Handyman, ušetří Vám čas i peníze. Při jakékoli práci je samozřejmostí využití nejkvalitnějších moderních materiálů, ať už se jedná o drobné opravy nebo o velké rekonstrukce. Každý problém má své řešení a vždy se snažím vyhovět zákazníkovi k co největší spokojenosti.

Výhodou je nesporně také to, že všechny práce provádím sám a tím zaručuji kvalitu a spolehlivost. Vždy se přizpůsobím Vašim potřebám a požadavkům.

Neváhejte kontaktovat hodinového manžela Šikula Servis.